18122C223JAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Datasheet
0.022 µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Ceramic 1812
18122C223JAT2A
DigiKey Part Number
478-KGM43AR72D223JVTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
18122C223JAT2A
Description
CAP CER 0.022UF 200V X7R 1812
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
18122C223JAT2A Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance
±5%
Thickness (Max)
0.055" (1.40mm)