1808WC102KAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
Upgrade
KEMET
Upgrade
YAGEO
1000 pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)