12107C223JAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Similar
TDK
Similar
TDK
0.022 µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)