12107A221JAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
Upgrade
Knowles Syfer
220 pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
12107A221JAT2A
DigiKey Part Number
478-KGM32ECG2H221JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
12107A221JAT2A
Description
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1210
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
12107A221JAT2A Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Series
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±5%
Thickness (Max)
0.057" (1.45mm)