08051C102K4T4A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 214
Parametric Equivalent
Direct
KEMET
In Stock: 562
Direct
Murata Electronics
KEMET
Parametric Equivalent
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
1000 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)