0603YC104K4T2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 545 299
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 75 817
Datasheet
In Stock: 245
In Stock: 81
Direct
YAGEO
Direct
KEMET
TDK
Taiyo Yuden
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
0.1 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)