OEJL-75-3-7
DigiKey Part Number
226-3094-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OEJL-75-3-7
Description
KNOB KNURLED 0.236" METAL
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.236" (6.00mm) Shaft with Line on Top Metal Clear Matte
Category
Diameter
0.750" (19.05mm)
Height
0.625" (15.88mm)
Color
Clear Matte
Shaft Size
0.236" (6.00mm)
Additional Resources
In-Stock: 10
Alternate Color
KNOB KNURLED 0.236" METAL
In-Stock: 100
KNOB KNURLED 0.236" METAL
In-Stock: 101
KNOB KNURLED 0.236" METAL