OEJL-75-2-6
DigiKey Part Number
226-1086-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OEJL-75-2-6
Description
KNOB KNURLED 0.125" METAL
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.125" (3.18mm) Shaft with Line on Top Metal Black Gloss
Category
Diameter
0.750" (19.05mm)
Height
0.625" (15.88mm)
Color
Black Gloss
Shaft Size
0.125" (3.18mm)
Additional Resources
In-Stock: 20
Alternate Color
KNOB KNURLED 0.125" METAL
In-Stock: 49
KNOB KNURLED 0.125" METAL
In-Stock: 0
KNOB KNURLED 0.125" METAL