OEJA-75-3-6
DigiKey Part Number
226-3122-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OEJA-75-3-6
Description
KNOB KNURLED 0.125" METAL
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.125" (3.18mm) Shaft with Arrow on Top Metal Clear Matte
Category
Diameter
0.750" (19.05mm)
Height
0.625" (15.88mm)
Color
Clear Matte
Shaft Size
0.125" (3.18mm)
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Alternate Color
KNOB KNURLED 0.125" METAL
In-Stock: 20
KNOB KNURLED 0.125" METAL
In-Stock: 0
KNOB KNURLED 0.125" METAL