T521V107M016ATE050 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 79 508
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 71 118
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 303
100 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 50mOhm @ 100kHz