T521B105M063ATE200 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
1 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 63 V 1411 (3528 Metric) 200mOhm @ 100kHz