T495D226M025ATE200 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 1 225
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 1 027
Datasheet
Similar
Similar
In Stock: 595
In Stock: 320
Direct
Vishay Sprague
Direct
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
In Stock: 249
KYOCERA AVX
In Stock: 465
In Stock: 602
22 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 200mOhm