T495D107M010ATE065 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 48 967
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 2 384
Datasheet
KYOCERA AVX
In Stock: 291
KYOCERA AVX
In Stock: 119
100 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 65mOhm @ 100kHz