T491X477K010AT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 1 521
Datasheet
Similar
In Stock: 778
Direct
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
In Stock: 48
470 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 200mOhm