T489X477M006ATE250 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 74
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 236
Datasheet
In Stock: 634
In Stock: 835
In Stock: 600
In Stock: 1 016
470 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 250mOhm