CDR01BP330BJUS7185 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 195
Datasheet
Upgrade
Vishay Vitramon
In Stock: 0
Vishay Vitramon
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
33 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)