C907U220JZSDBAWL50 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
22 pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
C907U220JZSDBAWL50
DigiKey Part Number
399-C907U220JZSDBAWL50-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C907U220JZSDBAWL50
Description
CAP CER DISC SAFETY
Manufacturer Standard Lead Time
23 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
C907U220JZSDBAWL50 Models
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Box (TB)
Size / Dimension
0.276" Dia (7.00mm)
Tolerance
±5%
Height - Seated (Max)
0.433" (11.00mm)
Voltage - Rated
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)