C322C184K5R5HA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 781
Datasheet
Parametric Equivalent
Datasheet
0.18 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
C322C184K5R5HA
DigiKey Part Number
399-C322C184K5R5HA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C322C184K5R5HA
Description
CAP CER RAD MONO
Detailed Description
EDA/CAD Models
C322C184K5R5HA Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Capacitance
Height - Seated (Max)
0.260" (6.60mm)
Tolerance
±10%
Lead Spacing
0.200" (5.08mm)