C1210C104K5HACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 940
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
In Stock: 2 480
0.1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)