C1206X332K1RECAUTO is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
3300 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)