C0805C392JAGACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 2 998
Datasheet
Direct
TDK
Upgrade
TDK
Upgrade
In Stock: 265
Similar
Knowles Syfer
Knowles Syfer
Murata Electronics
3900 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)