C0603X473K3RECAUTO is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Datasheet
Upgrade
Parametric Equivalent
Murata Electronics
Parametric Equivalent
Murata Electronics
Taiyo Yuden
0.047 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)