C0603X392J5JACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
3900 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)