C0402C151J5GACAUTO is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 17 893
Datasheet
150 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)