JG32-0.25HPX
JG32-0.25HPX
DigiKey Part Number
2045-JG32-0.25HPX-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
JG32-0.25HPX
Description
32G 0.25" HP SERIES TIP ID .004"
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Yellow
Category
Gauge
32
Manufacturer
Jensen Global Inc.
Outer Diameter
0.010" (0.25mm)
Series
Inner Diameter
0.004" (0.10mm)