F311-9001-04
DigiKey Part Number
2291-F311-9001-04-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F311-9001-04
Description
GROMMET W/STR RELIEF TPE TPV BLK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Grommet, Strain Relief 0.354" ~ 0.433" (9.00mm ~ 11.00mm) Black
Category
For Use With/Related Products
Cable, Wires
Manufacturer
Jacob GmbH
Diameter - Inside
0.354" ~ 0.433" (9.00mm ~ 11.00mm)