F311-9001-03
DigiKey Part Number
2291-F311-9001-03-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F311-9001-03
Description
GROMMET W/STR RELIEF TPE TPV BLK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Grommet, Strain Relief 0.276" ~ 0.354" (7.00mm ~ 9.00mm) Black
Category
For Use With/Related Products
Cable, Wires
Manufacturer
Jacob GmbH
Diameter - Inside
0.276" ~ 0.354" (7.00mm ~ 9.00mm)