IS61VPS51236B-200B3LI-TR is out of stock and backorders are currently unavailable.
Datasheet
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 18Mbit Parallel 200 MHz 3 ns 165-TFBGA (13x15)
IS61VPS51236B-200B3LI-TR
DigiKey Part Number
IS61VPS51236B-200B3LI-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IS61VPS51236B-200B3LI-TR
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA
Customer Reference
Detailed Description
Clock Frequency
200 MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Access Time
3 ns
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)