Image for 24V-MB100-3000K-39FT is not available
24V-MB100-3000K-39FT
DigiKey Part Number
1647-24V-MB100-3000K-39FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
24V-MB100-3000K-39FT
Description
LED MOD WM WHT LNR STRP 3000K
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Lighting COBs Engines Modules LED Module - White, Warm Linear Light Strip, Flexible
Category
Configuration
Linear Light Strip, Flexible
Manufacturer
Inspired LED, LLC
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
24V
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
12000.0mm L x 8.00mm W (50.40mm L per Segment)
Part Status
Active
Height
6.35mm