SM115.SA.1.ITU
DigiKey Part Number
2014-SM115.SA.1.ITU-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SM115.SA.1.ITU
Description
SMD TWEEZER NO MAG SS 4.5",SM115
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Tweezers Acid Resistant, Anti-Magnetic Pointed Barrel 4.53" (115.0mm)
Category
Tip Type
Barrel
Manufacturer
Ideal-tek S.A.
Tip Shape
Angled
Packaging
Retail Package
Length - Overall
4.53" (115.0mm)