81787-100B-03-D
DigiKey Part Number
5378-81787-100B-03-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
81787-100B-03-D
Description
CABLINE-UY HAR 10P 100MM 1:N
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.328' (100.00mm, 3.94")
Category
Pitch - Connector
0.014" (0.35mm)
Manufacturer
I-PEX
Length
0.328' (100.00mm, 3.94")