M80-MC21068MA-0450L
DigiKey Part Number
952-M80-MC21068MA-0450L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-MC21068MA-0450L
Description
CBL ASSY 2MM 10POS MALE TO WIRE
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Length
1.48' (450.00mm)