G125-MC32005L4-0300F
DigiKey Part Number
G125-MC32005L4-0300F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC32005L4-0300F
Description
1.25MM M/F 20POS 30AWG 300MM
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.984' (300.00mm, 11.81")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")