G125-MC15005L4-0300M
DigiKey Part Number
G125-MC15005L4-0300M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC15005L4-0300M
Description
1.25MM M/M 50POS 26AWG 300MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
50 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.984' (300.00mm, 11.81")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")