G125-3245096M3
G125-3245096M3
Harwin’s Company Overview
G125-3245096M3
DigiKey Part Number
952-4067-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-3245096M3
Description
CONN PLUG HSG 50POS 1.25MM
Detailed Description
50 Rectangular Connectors - Housings Plug Green 0.049" (1.25mm)
EDA/CAD Models
G125-3245096M3 Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Row Spacing
0.049" (1.25mm)
Packaging
Bag
Fastening Type
Screw Lock
Part Status
Active
Color
Green
Connector Type
Features
Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Pitch
0.049" (1.25mm)