G125-3243496M2
G125-3243496M2
Harwin’s Company Overview
G125-3243496M2
DigiKey Part Number
952-4050-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-3243496M2
Description
CONN PLUG HSG 34POS 1.25MM
Detailed Description
34 Rectangular Connectors - Housings Plug Green 0.049" (1.25mm)
EDA/CAD Models
G125-3243496M2 Models
Row Spacing
0.049" (1.25mm)
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Pitch
0.049" (1.25mm)