RCK20U25BK
DigiKey Part Number
164-RCK20U25BK-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RCK20U25BK
Description
RACK STEEL 25X24X40.4 BLACK
Detailed Description
Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Sides, Top 25.000" L x 24.000" W x 40.440" H (635.00mm x 609.60mm x 1027.18mm) Black
Category
Dimensions - Panel
22.560" L x 18.350" W x 35.060" H (573.02mm x 466.09mm x 890.52mm)
Dimensions - Overall
25.000" L x 24.000" W x 40.440" H (635.00mm x 609.60mm x 1027.18mm)