E43RB1-I-MW450-N
DigiKey Part Number
2632-E43RB1-I-MW450-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E43RB1-I-MW450-N
Description
4.3" TFT IPS MIPI DSI HIGH-RES
Customer Reference
Detailed Description
Non-Touch Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color MIPI 4.3" (109.22mm) 480 x 800
Category
Diagonal Screen Size
4.3" (109.22mm)
Manufacturer
Focus LCDs
Viewing Area
56.16mm W x 93.60mm H