FMCA2674/BR-300 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial BNC to HD-BNC Belden 1694A 300.0" (7.6m) 25.0'
FMCA2674/BR-300
DigiKey Part Number
5328-FMCA2674/BR-300-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA2674/BR-300
Description
COAX CBL BNC TO HD-BNC 25'
Detailed Description
Length
300.0" (7.6m) 25.0'
Cable Type
Belden 1694A
Cable Impedance
75 Ohms
Style
BNC to HD-BNC
Connector Impedance
75 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Brown
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C