SG3225VAN 100.000000M-KCBAB is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG3225VAN 100.000000M-KCBAB
DigiKey Part Number
114-SG3225VAN100.000000M-KCBAB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VAN 100.000000M-KCBAB
Description
XTAL OSC XO 100.00MHZ CMOS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Bulk
Current - Supply (Max)
30mA
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
20mA