FA-128 24.0000MD30Z-C is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
24 MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
FA-128 24.0000MD30Z-C
DigiKey Part Number
FA-12824.0000MD30Z-C-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FA-128 24.0000MD30Z-C
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
24 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
FA-128 24.0000MD30Z-C Models
Category
Load Capacitance
18pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C
Frequency
24 MHz
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Frequency Stability
±30ppm
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)