685B03222001D1E
DigiKey Part Number
151-685B03222001D1E-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
685B03222001D1E
Description
POGO CONTACT MAGNETIC MALE CONNE
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3 Position Spring Compression Contact, Magnetic Connector Through Hole
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
685B03222001D1E Models
Category
Pitch
0.079" (2.00mm)