627-M25-220-WN6
DigiKey Part Number
151-627-M25-220-WN6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
627-M25-220-WN6
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
627-M25-220-WN6 Models
Current Rating (Amps)
5A
Color
White
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C