Image for 627-25W3224-1TC is not available
627-25W3224-1TC
DigiKey Part Number
151-627-25W3224-1TC-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
627-25W3224-1TC
Description
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
EDA/CAD Models
627-25W3224-1TC Models
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
5A, 10A
Voltage Rating
125V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C