Image for 627-24W7224-3TB is not available
627-24W7224-3TB
DigiKey Part Number
151-627-24W7224-3TB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
627-24W7224-3TB
Description
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
EDA/CAD Models
627-24W7224-3TB Models
Shell Material, Finish
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps)
5A, 30A
Voltage Rating
125V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C