Image for 627-24W7224-3N4 is not available
627-24W7224-3N4
DigiKey Part Number
151-627-24W7224-3N4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
627-24W7224-3N4
Description
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
EDA/CAD Models
627-24W7224-3N4 Models
Shell Material, Finish
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps)
5A, 30A
Voltage Rating
125V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C