ECX-L37CN-156.250-TR | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ECX-L37CN-156.250-TR |
Description | XTAL OSC XO 156.25 MHZ LVDS SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±25ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 20mA |
Frequency | Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm) |
Output LVDS | Current - Supply (Disable) (Max) 16mA |