ECX-L37CM-312.500 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Renesas Electronics Corporation
312.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
ECX-L37CM-312.500
DigiKey Part Number
ECX-L37CM-312.500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ECX-L37CM-312.500
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
EDA/CAD Models
ECX-L37CM-312.500 Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
22mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.067" (1.70mm)