ECX-L37CM-27.000 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
27 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
ECX-L37CM-27.000
DigiKey Part Number
ECX-L37CM-27.000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ECX-L37CM-27.000
Description
XTAL OSC XO 27.0000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
EDA/CAD Models
ECX-L37CM-27.000 Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
18mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.067" (1.70mm)