ECS-384-8-36B-CKY-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
ECS Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 12 835
Datasheet
38.4 MHz ±10ppm Crystal 8pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead